13 listopada 2015

Stosikowo [#3]
A oto i on! Dawno nie było tutaj żadnego stosiku, co prawda jest mały i skromny. Ale wiadomo, przed świętami trzeba się trochę uspokoić! No i nie zabierać możliwości zrobienia komuś dobrego prezentu. Zaczynając od góry: Joanna Chmielewska i jej "Trudny trup" pozycja, która mnie zaintrygowała, bo jak z opisu wynika nie tak łatwo jest znaleźć trupa. Jodi Picoult i Samantha van Leer "Po drugiej stronie kartki" to kontynuacja  "Z innej bajki" (recenzje już niebawem). Dwie pozycje dla dzieci Agnieszki Chylińskiej "Zezia i Giler" oraz "Zezia, Giler i Oczak" to świetne książki i musiały się znaleźć w przyszłej biblioteczce moich szkrabów. Na koniec Paula Hawkins z debiutem "Dziewczyna z pociągu", ostatnio częściej sięgam po debiuty, a ten miał bardzo intrygujący opis. No i nie będę kłamać, przede wszystkim przekonał mnie Stephen King piszący, że nie mógł się od niej oderwać.  
Stosik niewielki, ale jestem z niego zadowolona. Chyba nie tylko ja. ;)


A tak moje córeczki przeglądały książki ze stosiku. 

4 komentarze:

 1. Ale masz śliczne Córeczki. Przesłodkie :-) A co do książek, zazdroszczę "Dziewczyny z pociągu". Ostatnio wszędzie widzę tę okładkę i czuję, że to znak, że muszę przeczytać książkę. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy ;) Co do książki, czasami prześladuje nas coś i po prostu trzeba dać się skusić ;)

   Usuń
 2. O matko czytająca! Ty masz w domu podwójne szczęście :) Są słodkie i urocze i wybacz, ale zdominowały tego posta :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życie też, a więc nie szkodzi. Przyzwyczaiłam się ;)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie recenzje są napisane przeze mnie i stanowią moją własność. Nie wyrażam zgodny na korzystanie z tekstów bez mojej wiedzy (Na mocy Dz.U. z 1994 r. nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).