20 maja 2016

KEEP CALM - epikbox nr 4

          Dzisiaj się pochwalę tym co udało mi się wczoraj odebrać późną nocą! A więc mój pierwszy epikbox! Zamawiałam już kilka pudełek niespodzianek, ale kosmetycznych. Lubię niespodzianki i prezenty, a niewiadoma wcale mnie nie przeraża, tak więc z przyjemnością otworzyłam swoje pierwsze pudełko! 

          Zestaw magnetycznych zakładek - ich nigdy nie za wiele prawda? Poszewka na poduszkę będzie fantastycznym wyrażeniem wszystkiego, co chce powiedzieć KAŻDY mol książkowy! Tatuaże? Myślałam, że już wyrosłam z tego, ale kto wie? Tak blisko do lata! Kupon zniżkowy na zakupy i oczywiście książka! "Simon oraz inni homo sapiens" Becky Albertalli to totalne zaskoczenie. Nie spodziewałam się zastać tej książki w pudełku! Mam nadzieję że w najbliższym czasie uda mi się przeczytać książkę, a wy doczekacie się szybko recenzji. 


To pierwszy epikbox, ale na pewno nie ostatni!
 Gorąco polecam takie niespodzianki! 
Skusisz się? 

6 komentarzy:

 1. Od dłuższego czasu intryguje mnie Epikbox jednak jeszcze się nie zdecydowałam na zamówienie tego tworu. Sama nie wiem czy warto :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja, jak już pisałam zamawiałam takie niespodzianki. Robiąc to z książkowym boxem byłam pełna obaw ale nie było tak źle ;)

   Usuń
 2. Widzę, że niespodzianka była udana. Ja jeszcze nie zamawiałam, ale może kiedyś się zdecyduję. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Nie będziesz wiedziała jeśli nie spróbujesz tak naprawdę ;)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie recenzje są napisane przeze mnie i stanowią moją własność. Nie wyrażam zgodny na korzystanie z tekstów bez mojej wiedzy (Na mocy Dz.U. z 1994 r. nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).