2 lutego 2017

Podsumowanie stycznia 2017

Styczniowy spacer w zaspach śniegu, aby złapać kilka pięknych zdjęć. 


          Rok się zaczął... całkiem niedawno, można by powiedzieć. A tutaj proszę. Styczeń już za nami. Dni stają się coraz dłuższe i od razu przyjemniej się funkcjonuje. Ja jeszcze trochę tęsknie za śniegiem i chciałabym żeby jeszcze choćby na chwilę otulił wszystkie gałęzie. O wiele przyjemniej patrzy się na to, niż na szarość za oknem. A wy? Lubicie zimę? Ale nie mówię o chlapie, błocie i piasku, tylko o ośnieżonych drzewach i krzewach, białych połaciach śniegu i lekkim szczypaniu w nos przez mróz. Ja w tym roku mogłam się trochę nacieszyć taką pogodą! A teraz nie przedłużając!

Przeczytane w styczniu: 

1. "Cykor" Magdalena Kulus 
2. "Obudź się, Kopciuszku" Natalia Sońska 

          Dwie książki, a więc bez szału. Mam kilka pozycji zaczętych, których nie mogę skończyć i jedno opasłe tomisko do zrecenzowania od wydawnictwa. Tak więc nie próżnuję! "Cykor" to lekka książka opowiadająca o losach małego kociaka, który nie był posłuszny. Musiał przez to trochę wycierpieć, ale w końcu udało mu się i znalazł nowy dom. Piękna i pouczająca opowieść dla dzieci, w dodatku z pięknymi ilustracjami. Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej zapraszam TUTAJ. Druga pozycja to jedna z tych kobiecych. Idealna na zimowe wieczory, pełna ciepła i miłości. Znajdziecie tam przepiękne opisy gór i tamtejszego życia. Na prawdę gorąco polecam i zapraszam do odwiedzania bloga bo jeszcze w tym tygodniu pojawi się recenzja tej pozycji! 


Statystyka stycznia:
Przeczytane książki: 2 
Ilość stron: 384
W centymetrach: 3,4

Statystyka 2017:
Przeczytane książki: 2 
Ilość stron: 384
W centymetrach: 3,4

6 komentarzy:

 1. Z przyjemnością sama przeczytam pozycję "Obudź się, Kopciuszku". Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię zimę jak nie muszę się martwić samochodem i tym, że muszę wyjść, albo gdzieś pilnie dojechać. Akurat w tym roku mi zima wyjątkowo nie na rękę, a jeszcze u mnie się zapowiadają mrozy -15 za kilka dni :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety, zima jest piękna dopóki możemy spokojnie pospacerować, albo popatrzeć za oknem na nią ;) Ale będzie w porządku ;)

   Usuń
 3. ,,Obudź się, Kopciuszku" bardzo mnie ciekawi! Mój styczeń był bardzo dobry pod względem czytelniczym, bo w ferie miałam dużo czasu i udało mi się, między innymi, przeczytać po raz kolejny prawię całą serię o Harrym Potterze. :)

  Pozdrawiam cieplutko!
  BOOKS OF SOULS

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj z przyjemnością bym przeczytała jeszcze raz całą serię w tym roku. Może w tym roku mi się uda? ;) A recenzja książki już jest, więc zapraszam. Tak na zachętę ;)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie recenzje są napisane przeze mnie i stanowią moją własność. Nie wyrażam zgodny na korzystanie z tekstów bez mojej wiedzy (Na mocy Dz.U. z 1994 r. nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).