16 września 2015

Stosikowo [#2]          Jak to się stało, że jeszcze pierwszy stos książek nie jest przeczytany, a ja już mam drugi i ciężko mi się zdecydować co pierwsze? Otóż nie wiem, wszędzie widzę książki i każda mnie woła „Weź mnie! Mnie!”. Taki nałóg. A teraz po kolei. Miriam Collee „W Chinach jedzą księżyc” opowiada o zmianie jaką przechodzą główni bohaterowie przeprowadzając się do Chin, aby doświadczyć przygody. Patrycja Gryciuk „450 storn” to kryminał, gdzie ktoś kierując się opowieścią popełnia kolejne zbrodnie. Po prostu musiałam ją mieć! Claire LaZebnik „Rodzinka do zwrotu” Zakupiona z gazetą „Pani domu”. Piotr Zychowicz „Pakt Piłsudski – Lenin” trochę historycznie ;)  Jandy Nelson „Oddam ci słońce” w końcu mam swój egzemplarz i zaraz chyba do niego się zabieram. Graeme Cameron „Zwykły człowiek” jako fanka kryminału nie mogłam przeoczyć tej pozycji, gdzie świat poznajemy z punku widzenia mordercy. I na koniec Claire North „Pierwszych piętnaście żywotów Harry’ego Augusta” w końcu doczekałam się paczki z książką.

          Czy coś poleciłybyście na pierwszy ogień? Coś was zaciekawiło? No i czy tylko ja choruję natworzenie stosów czy to tak mają "mole książkowe"?

8 komentarzy:

 1. "Pierwszych piętnaście żywotów Harry'ego Augusta" i "Oddam Ci słońce" z chęcią bym przeczytała :) 450 stron idzie do mnie pocztą jako wygrana w konkursie :) cały stos świetny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u mnie chyba "450 stron" pójdzie na pierwszy ogień ;)

   Usuń
 2. Zazdroszczę "450 stron". Z innych czytałam "Oddam ci słońce" i "Pierwszych piętnaście żywotów Harry'ego Augusta" - obydwie książki wywarły na mnie podobne wrażenie. Najpierw mnie zanudziły, a potem zachwyciły. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udało mi się zapolować na "450 stron" no i niecierpliwie czekam na chwile z "15"... ;)

   Usuń
  2. "Piętnaście żywotów..." czytałam. Jest zachwycająca, ale nie od razu, bo początkowo w ogóle nie wiadomo, o co chodzi. Wciągnęłam się dopiero po 150 stronach i przepadłam. Niezła historia o podróży w czasie. :-)

   Usuń
  3. Nie kuś, aż tak, bo rzucę wszystko co mam zaplanowane i siądę do niej ;) Już nie mogę się doczekać. ;)

   Usuń
 3. Ja w tej chwili mam chyba z 33 książki na stosiku :D Największą chęć z Twoich nowości mam na ,450 stron" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie kuś i nie prowokuj, bo mąż mnie wygoni ;) Książki niestety ale zajmują ogrom miejsca. ;)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie recenzje są napisane przeze mnie i stanowią moją własność. Nie wyrażam zgodny na korzystanie z tekstów bez mojej wiedzy (Na mocy Dz.U. z 1994 r. nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).