22 lipca 2016

PIERWSZE URODZINY BLOGA!
          Pierwsze urodziny bloga! Tak to równo dzisiaj mija rok od opublikowaniu pierwszego postu na blogu, w którym przywitałam się z wami i określiłam co chciałabym robić. Za zakładką to część mojego życia, to niczym kawałek mnie w wielkim świecie, to mój świat i moje dziecko, a najlepiej wszystko na raz. Ten rok minął bardzo szybko. Pełen zmian, pełen zmagań i przyjemności. Cieszę się, że byłam tutaj z wami, a wy ze mną nawet jeśli częstotliwość recenzji nie była zachwycająca. Czasami zdarzają się ciężkie chwile, pełne zmartwień, wątpliwości, a w natłoku zajęć mamy ochotę coś rzucić, ale są i chwile pełne radości, szczęścia i dumy. Dziękuję wam wszystkim za komentarze, za wsparcie i ciepłe słowa. Najważniejsze dla mnie jest to, że robię to co kocham i uwielbiam. Czytając książki relaksuję się, odpływam w inny świat, zakochuję się na nowo. To są te uczucia, które bardzo ciężko jest opisać, ale wy na pewno znacie je osobiście ;) Cieszy mnie to, że mogę podzielić się tym co robię i uwielbiam, czasami pomóc w wyborze lektury na wieczór, podyskutować o danej książce czy odkryć jakąś perełkę. Mam nadzieję że kolejny rok będzie, co najmniej równie owocny. 


Statystycznie: 

Liczba wyświetleń: 7761
Liczba komentarzy: 540
Liczba opublikowanych postów: 67 (w tym 41 recenzji)
Liczba obserwatorów: 64 (blogger) 43 (Google+)


          Jeszcze raz serdecznie dziękuję wam za liczne odwiedziny i komentarzy. Sobie i wam życzę dużo wytrwałości w blogowaniu, jak i w życiu codziennym. Aby nasze pociechy, bo wiem, że znaczna ilość blogujących to młode mamy, dały nam trochę czasu na własne przyjemności. A przede wszystkim wielu wspaniałych, wciągających i porywających książek do przeczytania. 

Dziękuję serdecznie za wspólny rok! 

10 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie recenzje są napisane przeze mnie i stanowią moją własność. Nie wyrażam zgodny na korzystanie z tekstów bez mojej wiedzy (Na mocy Dz.U. z 1994 r. nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).