4 kwietnia 2017

Podsumowanie marca 2017!


 
         Miesiące mijają i wreszcie zrobiło się cieplej i przyjemniej na dworze. Tak długo wyczekiwana przeze mnie wiosna w końcu już jest. Kwiaty cebulowe zaczynają rozkwitać, spacery mogą być coraz dłuższe i ciekawsze. A w tym wszystkim marzec okazał się dla mnie wielkim zaskoczeniem. Przede wszystkim ze względu na ilość przeczytanych książek! 


Przeczytane w marcu: 

1. "Syreny" Joseph Knox
2. "Angelfall" Susan Ee
3. "Angelfall. Penryn i Świat Po" Susan Ee
4. "Angelfall. Peneyn i Kres Dni" Susan Ee
5. "Earl i Ja, i umierająca dziewczyna" Jesse Andrews

          Jak na mnie ostatnim czasem to niesamowity wynik. Raczej wątpię, żeby szybko udało mi się go pobić, więc tym bardziej jestem szczęśliwa. "Syreny" to bardzo niebezpieczny i wciągający kryminał. Jako debiut ma kilka niedociągnięć, aczkolwiek nie jest to nic rażącego co przeszkadza w lekturze. Seria Angelfall... ojej tak ciężko mi napisać recenzję tych książek. Dosłownie połknęłam wszystkie trzy tomy! Cieszyłam się, że całą serię miałam na wyciągnięcie ręki i nie musiałam czekać na premierę! Ostatnia pozycja to coś czego jeszcze nie było! Cała recenzja jest tutaj


(wiosenny spacer)

          Mam nadzieję, że kolejne miesiące będą równie łaskawe i znajdę czas na czytanie książek. Szczególnie teraz gdy słońce zachęca do wyjścia, termin przeprowadzki zbliża się wielkimi krokami i razem z mężem chcemy jak najszybciej wykończyć dom. Tak więc, pozostaje mi życzyć sobie i wam zaczytanego kwietnia! Na koniec mam jeszcze kilka wiosennych zdjęć. ;) 
(pierwszy wiosenny spacer)

(moje czterodniowe nasionka ;))


Statystyka marca:
Przeczytane książki: 5 
Ilość stron: 1872
W centymetrach: 12,4

Statystyka 2017:
Przeczytane książki: 8
Ilość stron: 2822
W centymetrach: 19,4

2 komentarze:

 1. Wiosna w rozkwicie :D Piękne zdjęcia. Też posadziłam sporo kwiatków, ale i przypraw i warzyw. Jestem lewa jeśli chodzi o ogrodnictwo, ale mam nadzieję, że coś tam wykiełkuje i będzie pięło się w górę ;)
  Pozdrawiam i życzę Ci wszystkiego dobrego w kwietniu!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bądź dobrej myśli i nie poddawaj się, to jest najważniejsze ;)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie recenzje są napisane przeze mnie i stanowią moją własność. Nie wyrażam zgodny na korzystanie z tekstów bez mojej wiedzy (Na mocy Dz.U. z 1994 r. nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).